MENU
Nákupní košík

Možnosti platby

Platba v hotovosti a na dobírku

Placení mincemi a bankovkami zná každý z nás! Je to nejjednodušší a nejpřirozenější způsob, jak zaplatit za zboží, které si objednáme. Proto je samozřejmostí, že při nákupu v internetovém obchodě nebo přímo na prodejně společnosti DD PNEU s.r.o. můžete vsadit právě na tento staletími ověřený způsob.

Hotově však můžete platit také za zboží, které objednáte na dobírku. V takovém případě vám balíček doručí přepravní společnost. Za tuto službu si nic neúčtujeme!

Platba kartou

Platba on-line: pokud u sebe často nenosíte hotovost, nebo chcete mít jednoduše placení z krku, využijte možnost platby on-line. Jedná se o vůbec nejrychlejší způsob, jakým můžete přemístit peníze z jednoho účtu na druhý - převod probíhá prakticky okamžitě. Platbu můžete provést kartami VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard a MasterCard Electronic.

Mastercard SecureCodeverified by visaVisa logovisa electron logoMasterCard logomastercard electronicMaestro logo  

Při osobním odběru v prodejně DD PNEU – za zboží tak můžete pohodlně zaplatit až na místě a nemusíte předtím utíkat do bankomatu pro potřebnou hotovost!

Platba předem - rychlý bankovní převod přes internetové bankovnictví

Blesková platba, při které si vystačíte s několika kliky. To je rychlý bankovní převod přes internetové bankovnictví, ke kterému se využívá platební brána GoPay. Stačí si objednat zboží na eshopu a vybrat možnost "Online platba převodem". Po odsouhlasení objednávky se vám zobrazí výběr všech dostupných platebních bran. Po vybrání platební brány budete přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte, jak jste zvyklí. Zkontrolujete předvyplněný příkaz k úhradě a potvrdíte. Peníze budou během pár vteřin odeslány na náš účet.

gopay bannery barevne

Nákup zboží na splátky

Pokud nemáte dostatek hotovosti, nezoufejte. Připravili jsme pro vás možnost nákupu na splátky již od 10 000,- Kč bez DPH! Nákup na splátky můžete jednoduše udělat z pohodlí vašeho domova, bezpečně a rychle. Pokud vás zajímají aktuální splátkové varianty, kontaktujte společnost Euroleasing na telefoním čísle +420 608 345 108, která vám navrhne nejlepší variantu.

euroleasing logo