MENU
Nákupní košík

O nás

Firma DD PNEU byla založena v roce 1996 Danielem Doricou. Od svého počátku se zaměřovala na produkty nejvyšší kvality, vynikající zákaznický servis a v posledních letech i na pohodlné objednávání z domova pomocí moderního e-shopu.

Se 14denní pravidelností navštěvujeme naše zákazníky, což jim dává jistotu, že jim nebude scházet nic, co potřebují ke své práci. Nabízíme poradenský servis při pravidelných návštěvách a také po telefonu. V našem školicím středisku nabízíme školení na veškeré typy oprav, TPMS a možnost si vystavené stroje vyzkoušet. Stále pracujeme na hledání nových produktů a zavádění nových služeb pro uspokojení všech profesních potřeb našich zákazníků.

Naše firemní poslání

Naším zákazníkům poskytovat to nejlepší zboží, služby a vztahy, a to tak, aby název firmy DD PNEU s.r.o. pro ně byl synonymem kvality, spolehlivosti a vzájemné důvěry.

Naše moto

Naše moto je "Počítejte s kvalitou..." a to je také priorita naší firmy. Každý náš zákazník se může spolehnout jak na kvalitu prodávaného sortimentu, tak na kvalitu služeb.

Přímo zastupujeme výrobce

t