Aku úhlová bruska MILWAUKEE M18 FSAG125X-0X – bez baterie
Doprava zdarma
Doprava zdarma
s DPH
  • Dostupnost:
    Na objednávku
  • Výrobce: Milwaukee
  • Model: 4933478428
  • EAN: 4058546346195
  • oficiální distribuce pro ČR
  • prodloužená záruka 3 roky
  • záruční i pozáruční servis
Kvalitní zboží
převážně evropských značek
Euroleasing
nákup na splátky!
M18 FUEL™ aku úhlová bruska 125 mm. Přináší výkon jako 1200 W síťová bruska. Menší rozměry převodové hlavy a nižší úhel slotu pro akumulátor - pro lepší vyvážení a ergonomii ve srovnání s předchozím modelem. Antivibrační boční madlo pro snížení vibrací. Matice FIXTEC™ pro snadnou výměnu kotouče bez nástrojů. Štíhlý design rukojeti. Odnímatelný protiprachový kryt brání pronikání úlomků, čímž prodlužuje životnost motoru. Bezklíčová ochrana 125 mm - výjimečný řezný výkon a rychlé nastavení krytu bez použití klíče. Line-lock-out funkce zabraňující automatickému spuštění. Flexibilní akumulátorový systém - provoz s každým akumulátorem Milwaukee® M18™.
Speciální vlastnosti Milwaukee:
  • POWERSTATE™ – motor bez uhlíků, delší životnost motoru a více síly.
  • FIXTEC – integrovaný systém pro 100% beznástrojovou výměnu kotoučů.
Parametry:
  • Hmotnost bez baterie 2,0 kg
  • Napětí 18V
  • Typ aku baterie Li-ion
  • Ukazatel stavu nabití a LED světlo
  • Posuvný spínač
  • Max. hloubka řezání 33 mm
  • Průměr kotouče 125 mm bezklíčový kryt